STUUDIO RENT

STUUDIO RENT

Võimalik rentida tunni kaupa 1h/15€.

al neljandast tunnist on 1h/10€.

Stuudio on tagasihoidlik ja privaatne. Olemas on mõned pabertaustad ja kangastaustad. Saab kasutada olemasolevaid valgusteid ja neile mõeldud modifikaatoreid. On olemas ka värvilisi valgusteid ning võimalik kasutada ka tossumasinat ja mõningaid mööbliesemeid. Sobib hästi algajatele ja harrastajatele ideede elluviimiseks. Soovi korral võid ka enda valgusteid kaasa võtta.

Lisaks saab juurde rentida teisi renditooteid. Teisel rendilehel leiad kroone, ehted, kleite, mütse, kindaid, maske, kostüüme väikeloomadele jms..  Allpool mõningad näited stuudios võimalustest. 

TAUSTAD

Kõik taustad, v.a. stuudio suur vahekardin, on vahetatavad. Taustad ei ole püsivalt avatud asendis. Vahetatavad taustad asetsevad statiividel taustsüsteemil. Palume vahekardinat mitte liigutada.

PABERTAUSTAD

olemas must, valge ja chroma key roheline - kõik laiusega 2,79m

Tuleb arvestada, et paber või määrduda ja rebeneda. Palju rahmeldada ei saa. Kui juhtub, et osa tausta on määrdunud või katki ja on tarvis maha lõigata, siis rakendub lisatasu. Iga mahalõigatud meeter 10€. 

Aegajalt võtame sisse uue tooni. Anna julgelt märku taustapaberi värvisoovist. Siis teame arvesse võtta. 

KANGASTAUSTAD

olemas pruunikas ja hall - mõõtmed 3x6m + stuudio enda vahekardin

Kangastaustad seisavad eraldi pakituna, seismisest on neil kortsud sees. Seega anna eelnevalt märku, kui soovid kangastausta kasutada ja kas ka suuremad kortsud väljatriigituna. Pruunil taustal on juba algselt väiksemad kortsud sees. Soovi korral võib kasutada ka aurutajat.  Rikutud tausta (plekid jms) tuleb tasuda 20€ ja lõhutud (augud jms) tausta eest tuleb tasuda 80€.

ASUKOHT

Kastani 48g

Maja asub Aparaaditehase ja Samelini lähedal, trüki- ja Paberimuuseumi kõrval. Majja saab sisse maja tagant, Falco ja Kombat siltide juures olevast trepist.

Screenshot 2024 04 08 133948

Stuudios tehtud pilte

MEELESPEA

hinnakiri ringid

Broneerimine & hind

Lisatasu eest

Kodukord

Kui midagi läks katki või määrdus

Head pildistamist!

Räägi oma soovidest!

Kirjuta, kui soovid:

  • Fotosessiooni
  • Kinkekaarti
  • Rentida midagi
  • Või on mõni muu küsimus.

Räägi oma soovidest!

Kirjuta, kui soovid:

  • Fotosessiooni
  • Kinkekaarti
  • Rentida midagi
  • Või on mõni muu küsimus.