BUDUAAR / AKT

Buduaari pildistamine Tartu kesklinnas või mõnes teises kokkulepitud kohas.

Buduaar on luksuslik fotoelamus, mida tehakse looval viisil, et suurendada romantika ja veetlevuse tunnet. See on midagi enamat, kui lihtsalt pesu fotosessioon, see on meeldetuletus, et oled kaunis ja julge! Buduaari fotosessioon on üks parimatest viisidest tunda end vabana, enesekindlana, ilusana ja tõelisena. Sinu olemuse ja ainulaadsete omaduste jäädvustamiseks kasutame pehmet valgustust ja sobivaid aksessuaare. 

BUDUAAR KODUS / ÕUES

150€

BUDUAAR STUUDIOS

175€

AKT

200€

Kuulame tähelepanelikult Sinu soove ja ootusi, põimides need oma loomeprotsessi, et toota fotosid, mis leiavad koha Sinu südames terveks eluks. Aja möödudes nende tähtsus ainult kasvab, muutudes hindamatuteks aareteks! Buduaari fotod läbivad soovi korral põhjalikuma töötluse, et nö. iluvigade pärast pole tarvis muretseda. Buduaari pildistamine on Sulle meeldivam, kui pildistamisele tulles paned selga mugavad riided, mis ei jäta kehale tugevaid jälgi.

Asi ei ole ainult pesus, mida kannad, vaid enesekindluses ja ilus, mida Sa kiirgad! Võta oma vallatud kurvid omaks ja lase oma välimisel ning sisemisel ilul kaamera ees särada!

Akt, kaunite kunstiteostega aktifotograafia on pildistamine, mis jäädvustab inimkeha ilu ja kunstilisust. Pöörates tähelepanu valgustusele, kompositsioonile ja poseerimisele, loovad need fotosessioonid elegantseid ja ajatuid pilte, mis tähistavad inimkeha loomulikku vormi. Iga foto on ainulaadne ja individuaalne kunstiteos, mis jäädvustab pildistatava olemuse kaunil ja võimsal viisil. Need pildid pole mitte ainult visuaalselt vapustavad, vaid tähistavad ka inimkuju ja selle loomulikku ilu.

VÜRTS

SPICE

Kirjuta mulle oma soovidest

Räägi oma soovidest!

Kirjuta, kui soovid:

  • Fotosessiooni
  • Kinkekaarti
  • Rentida midagi
  • Või on mõni muu küsimus.

Räägi oma soovidest!

Kirjuta, kui soovid:

  • Fotosessiooni
  • Kinkekaarti
  • Rentida midagi
  • Või on mõni muu küsimus.